JANKO Projekt s.r.o., Albrechtická 807/16, 794 01 Krnov
+420 603 588 925
info@jankoprojekt.cz

Kariéra Krnov

Řešení pro rodinnou, občanskou a průmyslovou výstavbu.

Zde naleznete podrobný výpis pozic, které hledáme pro naši pobočku v Krnově

PROJEKTANTA POZEMNÍCH STAVEB

Požadujeme:

– SŠ nebo VŠ v oboru pozemní stavby nebo architektura

– znalost AutoCAD

– výbornou orientaci a znalost v oboru

– praxe

– znalost práce na PC – MS Office, internet a jiné

– komunikativnost, morální a trestní bezúhonnost

– spolehlivost, samostatnost

– řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

Výhodou:

praxe

– znalost práce s grafickými programy (ArchiCAD,)

Nabízíme:

zajímavou a kreativní práci

– práci v mladém a přátelském kolektivu

– možnost nástupu ihned

benefity

– platové podmínky budou dohodnuty při osobním pohovoru

PROJEKTOVÝ MANAGER

Hlavní náplň práce:

– dotace

– výběrová řízení

-inženýrská činnost v rámci projektové přípravy

Požadujeme:

– SŠ nebo VŠ stavebního zaměření

– praxe minimálně 5 let

– znalost a orientace v příslušné legislativě

– orientace v projektové dokumentaci

– komunikativnost, morální a trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, profesionální přístup

– řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Výhody:

– znalost práce s grafickým programy (ArchiCAD, NEMETSCHEK)

Nabízíme:

benefity

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *